header.png

Kore -Türkiye Sanal İş Görüşmeleri

Dünyada yükselen Trend: Temiz Etiket ile Satışlarınızı Garantileyin

Tüketicilerin tercihi, pazar payının giderek arttiğı ve tüm dünya ülkelerinde olmak üzere özellikle Avrupa ülkelerinin yükselişte olan temiz etiket,  “doğal, organik, katkısız/koruyucu içermez” olarak tanımlanmış tüketim ürünlerinin avantajlarından faydalanın.

Temiz etiket akımının öncüsü Kore’ li üreticilerin bir araya geldiği JEJU ONLINE TRADE MISSION organize ettiği online B2B etkinliği 5 – 6 Ekim 2021 zoom üzerinden gerçekleşecektir.

Sektörün öncüleri yüksek Pazar payı hacmine sahip 16 kozmetik firması, 22 gıda firması ve 7 diğer üreticiler Turkiye’ den iş ortağı arayışı için sanal ticaret ortamında siz değerli yatırımcıları bekliyor.

Ülkemizin imzaladığı Turkiye – Güney Kore STA’ sı Serbest Ticaret Anlaşması kapsamında iki ülke arasındaki ticari ve ekonomik ilişkilerin geliştirilmesine imkan verilen bir yapıya sahip olurken bir çok üründe gümrük vergilerinde muafiyet sağlamıştır.

Sektörün öncüsü olabileceğiniz, “Temiz Etiket” trendini faydaya dönüştürerek pazarda söz sahibi olacağınız fırsatları yakalamak için sanal ticaret online görüşmesine davetlisiniz.

Footer.png