Header (2).png

Türkiye - Çin H.C. SANAL İŞ GÖRÜŞMELERİ

Tedarik Zincirinizi Çin Halk Cumhuriyeti ile Genişletin

Gelişmiş seramik sanayi tedarikçisi büyük firmalar 27 - 29 Eylül tarihleri arasında ZOOM üzerinden yapılacak sanal B2B görüşmeleri için hazır olacak.. 

Lavabo bataryası

Vitrifiye - Armatür Sektörüne Özel

Siyah Beyaz Fayans

Sıhhi Tesisat, Banyo Ekipmanları, Musluk, Batarya, Evye, Tavan Kaplamaları, Yedek Parça, Sıpa, Sauna ve Havuz üretici firmaları Çin Uluslararası Ticareti Geliştirme Konseyi’nin sanal B2B organizasyonu aracılığıyla Türkiye’den potansiyel iş ortakları arıyor.

 

Banyo, Sıpa ve Havuza dair tüm alanlarda üretim yapan 37 firma yoğun ilgi duydukları Türkiye pazarından ithalatçı ve alıcılarla bir araya geliyor.

Sektörde Pazar payınızı yeni trend ve ürünlerle artırmak için avantaj sağlayacak sanal görüşmelere katılmak için davetlisiniz.... Katılım ücretsizdir.

Şimdi Dijital Ticaret Dönemi..

Çin’ nin e-ticarette trilyonlarca pazar değeri bulunmakta...
Pandemi sırasında Çin’ nin e-ticaret hacminin arttığını; bu ivmenin önümüzdeki yıllarda da devam edeceği ön görülürken işletmelerin online pazara yöneldiği gözlenmektedir.

B2B e-ticaretinin milyarlarca değil, trilyonlarca pazar değeri olduğunu, küresel pazarda mallarını satan işletmelerin sayısının her geçen gün artışı görülmektedir. Yükselişte olan yeni ticari trendin avantajlarını yakalamak için fırsatları kaçırmayın.

Modern Banyo