Header.png

Pakistan - Çin H.C. SANAL İŞ GÖRÜŞMELERİ

Tedarik Zincirinizi Çin Halk Cumhuriyeti ile Genişletin

PAK – CHINA, Sanal B2B Görüşmeleri 31 Ağustos – 2 Eylül’ de...
Çin’ nin en önemli ihracat sektörünün başında gelen inşaat malzemeleri ve hırdavat sanayinin önde gelen üreticilerinin biraraya geldiği B2B görüşmelerinde uygun fiyat avanntajını garantileyin...

Yapı Malzemeleri Ve Hırdavat Sektörüne Özel

Sanal ticarete yön veren Çin Uluslararası Ticareti Geliştirme Konseyi ile birlikte organize ettiğimiz 41 üretici firmanın katıldığı sanal etkinlikte el gereçleri, elektrikli aletler, kapı kilitleri, kolları, menteşeler, tel halatlar, rotlar, çubuk ve yaylar, elmas testere bıçakları, diskleri gibi geniş ürün yelpazesinin yer aldığı sanal ticaret buluşmasını fırsata çevirin.

 

Covid 19 salgınından dolayı geleneksel alışverişin yerini sanal ticaretin aldığı ve e-ticaret satışlarından artış ivmesi devam ederken, sınır ötesi ticarette dünya devi olan Çin üreticileri potansiyel iş ortakları arıyor. Zoom üzerinden gerçekleştirilecek olan sanal B2B etkinliği Türkiye ile iş yapmak isteyen Çin üreticilerini bir araya getiriyor. 

Şimdi Dijital Ticaret Dönemi..

Çin’ nin e-ticarette trilyonlarca pazar değeri bulunmakta...
Pandemi sırasında Çin’ nin e-ticaret hacminin arttığını; bu ivmenin önümüzdeki yıllarda da devam edeceği ön görülürken işletmelerin online pazara yöneldiği gözlenmektedir.

B2B e-ticaretinin milyarlarca değil, trilyonlarca pazar değeri olduğunu, küresel pazarda mallarını satan işletmelerin sayısının her geçen gün artışı görülmektedir. Yükselişte olan yeni ticari trendin avantajlarını yakalamak için fırsatları kaçırmayın.

Footer.png
Telefon operatörü

+90 534 411 13 15