YURT İÇİ & YURTDIŞI STAND HİZMETLERİ

ÖZGÜN TASARIM
TEKNİK AKREDİTASYON
KİŞİYE UYARLANMIŞ ÇÖZÜMLER
PROFESYONEL YONETIM

Uluslararası standartlarda kabul görmüş başarılı stand tasarımlarımız ile yetinmiyoruz. Firmanızı en iyi şekilde tanımlayacağına inandığınız detayları marka değeriniz ile birlikte yorumlayarak size özel çizimleri  zihninizden fuar alanlarına taşıyoruz.

Bir fuar katılımcısı için standı çok şey ifade etmektedir. Marka bilinci, ön plana çıkartılmak istenen detaylar ve ve en önemlisi firmanızın ruhunu yansıtacak bu "değer" kurulacağı fuara akredite olmak zorundadır. BM Events sorumluluk bilinci dahilinde, birçok teknik detay ve kurallar içeren bu süreci sizin yerinize baştan sona sorunsuz bir şekilde yürütmenin sözünü vermektedir.

"Farklılık farkındalık yaratır" ilkesi görselliğin ön plana çıktığı yarışmacı ortamların olmazsa olma kaidesidir. Sergileyeceğiniz ürünün değerine uygun konumlandırma, farklı materyaller ve ışığın kullanımı, etkileyici grafikler ve teknoloji ile birleştirilen görsel bir şölen... BM Events, tüm bu ayrıcalıkları profesyonel ve gönülden çalışmayı içselleştirmiş yetkin ekibiyle sizlere kusursuz şekilde sunacaktır.

"Mazeret" kelimesinin BM Events'in iş süreçlerinde yeri yoktur.Birden fazla detayı tecrübesinin verdiği öngörü ve profesyonel iş ahlakı ile koordine eden şirketimiz emek yoğun süreçlerin tümünde sizin için çözümler sunar.